top of page
Hudební klub: Pro Gallery

Program září - říjen 2022

Photo_1662928348070.jpg

FEW FLOVERS

Pátek 23. září od 19. hodin

Kapela Few Flowers se zformovala z autorského hudebního projektu, který vznikl v roce 2019 na základě dlouholeté spolupráce Natálie Kozubíkové /zpěv, texty/, Vojtěcha Kozubíka /klávesy, trubka, zpěv/, Marka Bogara /baskytara, synth/ v kapele Naty & Gents a jejich přirozené potřeby hrát vlastní repertoár s hudebním přispěním, dnes již bývalého člena projektu, klávesisty Zdeňka Dvořáčka. Dalšími členy kapely, kteří od začátku projektu tvoří kvalitní a inspirativní hudební zázemí, jsou skvělí a zkušení muzikanti Martin Tomeček /kytary/ a David Filák /bicí, zpěv/.
Hudební tvorba Few Flowers vychází z blízkého vztahu k soulové a popové hudbě, k její písničkové formě, rytmice i melodickému naturelu, obohacuje jej osobitým zpěvem, přirozenou energií a radostí z hudby.
V současné době má kapela Few Flowers ve svém repertoáru 10 autorských písní s anglickými i českými texty a videoklip k jedné z nich. Je připravena na koncertování a chystá se na vydání studiového alba.

Photo_1663156266786.jpg

"SPEŠL" večer s kapelou SPECIAL

Pátek 30. září v 19. hodin

Známé hity fenomenální zpěvačky VĚRY ŠPINAROVÉ a ještě něco navíc v podání její bývalé doprovodné kapely SPECIAL.

Hostem večera kapela ACOUSTICA

FB_IMG_1663597937103.jpg

Jiří MÍŽA

Sobota 1. října v 19:00 hodin

Bluesový hudebník-autor, hrající na akustickou, rezofonickou a elektrickou kytaru, foukací harmoniku a stompbox.

Host večera - duo ŠANSONIKA
Jan Dospiva a Lucie Bublavá. Jsou z Orlové a jejich hudební projev lze nazvat folkovým šansonem. Výborný hlas Lucie a zvládnutý kytarový doprovod Jana poukazuje na zkušené hudebníky.

IMG-20220915-WA0000.jpg

ZLOMENÁ JÁTRA

Pátek 7. října v 19:00 hodin

Punk- rocková kapela představí svou autors
kou tvorbu i známé hity

Photo_1664366205127.jpg

SALTO

Sobota 8. října v 19:00 hodin

Nejen rocková zábava s kapelou SALTO

Photo_1664368300360.jpg

Chanson Tap - to nejlepší z českého a světového šansonu

Pátek 14. října v 19:00 hodin

Chanson Tap - Energie, emoce, živelnost, kontakt s publikem, prožitek, jedinečnost
Chanson Tap - to je precizní výběr toho nejlepšího z pokladů českého a světového šansonu.
Vše je povýšeno jednak osobností zpěvačky Šárky Secové, která svým pěveckým a hereckým projevem vtáhne každého, zprvu třeba jen přihlížejícího diváka, do děje písní a každé slovo s ním prožije, a taktéž jedinečným kytarovým TAPPING doprovodem Igora Šelešovského. Ten se tomuto stylu hry na kytaru věnuje na špičkové úrovni a taje tohoto nástroje neustále objevuje a techniku tím prohlubuje.
Díky spojení těchto prvků čeká diváky a posluchače vskutku nezapomenutelný zážitek plný krásných slov, hudebního umění a emocí.

Hudební klub: News & Updates
Mic on Stage

HUDEBNÍ KLUB ACOUSTICA

multižánrový hudební klub

Hudební klub Acoustica se nachází v prostorách Společenského domu Bartovice v Ostravě - Bartovicích. Jedná se o malý útulný klub o kapacitě cca 50 osob, kterou lze v případě konání větší akce výrazně rozšířit. Program klubu je multižánrový se zaměřením na autorskou hudbu profesionálních, amatérských i začínajících souborů a sólových interpretů, ale pořádáme také taneční večery v doprovodu zábavových kapel nebo coverbandů. Nabízíme příjemné posezení ve stylovém prostředí a pořádnou porci dobré muziky.

Hudební klub: About
bottom of page